.

.

New
Пролетзима Британски стил сплит кравја кожа жените плоштадот пета чевли Платформа жена заоблени чипка-up oxfords жените рамен

Пролетзима Британски стил сплит кравја кожа жените плоштадот пета чевли Платформа жена заоблени чипка-up oxfords

DEN 1002.00
DEN 1451.52

Количина на стоки
Достапно


....................................................................................................................
ndefined" />

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
JF
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Slingbacks
Повод:
Се облекуваат
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
14
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат