.

.

New
2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 8 инчен 1024*600 екран автомобил стерео радио

2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 8 инчен 1024*600 екран

DEN 10920.00

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ако не се согласуваат, ве молам не го оставајте цел. Ако пратката да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбие да ја плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние трошоци и плати . ви благодариме ! Се врати и Гаранција Сите производи се brand new од производителот, и има се тестирани строго пред превозот.2 din Андроид 7. OS ( Најновата Верзија)
• RAM меморија : 1 G • ROM : 16 G • ПРОЦЕСОР : Allwinner T3 Кортекс О7 Quad-Core , 1. • Изградена во AV-Out (поддршка поврзете сите приказ на потпирачи за глава монитор)
• Поддршка DVR / OBD / Предна и задна камера / Дигитален ТВ / контроли на воланот
Нашата предност : оперативен СИСТЕМ : Чист Андроид 7.4 GHZ • 1024*600 Екран • Изградена во RDS • Екран на Допир : Капацитивни и мулти-екран на допир
• Вграден Wi Fi Модул & Поддршка за 4 G/3 G. Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.
Ние сме ангажирани во E-commerce пазар во Шенжен за повеќе од 6 години, победа голем углед и почит од нашите колеги и клиенти, бидејќи ние постојано ги држат убедување : Клиент е Бог ,услугата доаѓа на прво место! само се стремиме за 5 ѕвезди позитивни повратни информации и ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдобра услуга за нашите купувачот. Ние ја прогласи US$60 стандардно, Ние обично се пишува на точка име "автомобил видео систем "и Фактурата вредност 40-60$. 3) Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Aliexpress треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето. Било кој квалитет прашање ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена Ние ќе рефундирање или замена на предметот.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota е корола 2007 2008 2009 2010 2011 во цртичка 2 din 1024*600 е радио за автомобил gps видео
• Оперативен СИСТЕМ : Android 7. 2) ве Молиме да се увери вашата исплата е безбедно да се чуваат од страна на Aliexpress до потврда на стоки приемот. на данокот треба да се плати од страна на купувачот. 1) се Врати во рок од 7 дена по приемот може да биде наплата (исклучување на превозот на товар) 2) се Врати во рок од 20 дена од денот на приемот може да се замени.1 Quad Core 16 G Флеш 1024*600 Екран ПРОЦЕСОРОТ : R16 Кортекс О7 Quad-Core, 1. Ве молиме за разбирање. 3) Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за да ни 1) Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да замине ни негативни повратни информации 2) сигурни сме дека секогаш постои решение и ние не сакаме лошо повратни информации како завршува. (4)Поддршка камера и Поддршка воланот контрола
1) Плаќање треба да се заврши во рок од 3 дена или ќе се откаже од системот автоматски. Ако изберете локација за подигнување треба плаќаат даноци тогаш ве молиме да плаќаат даноци.
Answer : ___________________________ Note : купувачот исплата за цена,само се вклучуваат цена на производот и трошоците за превозот. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил или aliexpress порака, и ве молиме да ни даде 2 работни дена за решавање на жалбата за вашето задоволство. 3) Далечински регионот DHL/UPS/Федекс/ТНТ ќе се наплаќа екстра $30.(Не вклучувајќи ја и Јавната празник)работно време : од понеделник до петок (09 : 00-18 : 00 GMT+8, НИ Pacific time 18 : 00-03 : 00 ) Ние го остави позитивни повратни информации за секој клиентите обично . (3)wifi антена за да ја подобри wifi singal. Како нашето искуство, 95% стоката може да се постигне треба некои даноци, но ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз на даноци или царински задоцнување.

Карактеристики на стоката

боја:
1G 16G Андроид 7.1, 2G 32G Андроид 7.1, 2G 32G Андроид 7.1
Јадра:
Quad Core
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
OSD Language:
Spanish,Portuguese,Danish,Arabic,Polish,Turkish,Finnish,French,Thai,German,Dutch,Hebrew,Italian,Russian,Кинески (Традиционален),Кинески (Поедноставен),Англиски
Din:
Двојно Din
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Bluetooth,FM Предавателот
Макс Надворешна Меморија:
32g
Од Моќ:
4*45W
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Бренд Име:
YILUZHE
Објектот Големина:
8
Големина На Дисплеј:
8
RAM меморија:
1G
Објектот Тежина:
4kg
Интерфејс:
ISO
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ROM:
2G
Сместување:
Автомобил Конзола
Е Корола-Година:
2007 година
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат