.

.

New
Нова Жешка 10Pcs Микс Големина круг Diy накит Додатоци rhinestones пиедестал embellishments капи Декорација За Изработка на База на Сребро.

Нова Жешка 10Pcs Микс Големина круг Diy накит Додатоци rhinestones пиедестал embellishments капи Декорација

DEN 89.00
DEN 94.08

Количина на стоки
Достапно


Додатоци Тип : Rhinestones Фитинг
Големина : микс
Внатре : Микс
Број : w255
Материјал : З d / Месинг/Rhinestones
Количина : 10 PC/Set
Рачно изработени, сликата вистински шут
Плаќање : Ние го прифаќаме компромис, t / t и Western Union. Pls се направи исплата во рок од 5dias по ленс, за да може да се подготви стоки и испрати како е можно поскоро. Слободни : 1. Точна адреса детали и телефонскиот број на располагање се потребни за транспорт на капка цел. 2. Ние се огласи за стоки и грижата за доброто на клиентот, сепак, ние не може да преземе одговорност за даноци и царински давачки за увоз дополнителни може да се случи, pls проверете со вашиот локален обичај прописи пред да нарачате. 3. Бесплатни товар од Кина, воздухот парцела пост и трае околу 15 - 26days да дојдат, ако сакате испраќање побрзо, ве молиме да изберете друг начин на транспорт, како што се DHL, Fed Ex или UPS-от како ви се допаѓа Повратни информации : Вашите позитивни повратни информации е многу ценети, pls осветлуваат 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе ви испратиме малку подарок за нивните класификациите на детали кога ќе нарачате од нас следниот пат! !! Ако имате било какви прашања во врска со стоката доби, pls контактирајте со нас пред да замине било повратни информации, ние сме сигурни дека ќе се најде решение да се реши проблемот и да се направи сте задоволни. Голема набавка : цел на мнозинството е топло добредојде, pls не двоумете се да не контактирате за повеќе конкурентни цени, ако имате количината цел. Пакување : Сите производи се добро спакувани за да се спречи оштетување за време на транспортот.

Карактеристики на стоката

Големина:
1, 2, 3, 4
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Тежина:
2.0g
Производ Карактеристики:
сјајна
Објектот Должина:
1.6cm
Бренд Име:
YVLAH
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
1.6cm
Објектот Висина:
0.5cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
1.6cm
Големина:
MIX
Внатре:
микс
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат