.

.

New
ПВЦ Strappy Висока Револвер Голи Сандали Plexi Sliver Фустан Чевли Црна Жените Летни Чевли Пурпурна Дами Stiletto Потпетици со Патент

ПВЦ Strappy Висока Револвер Голи Сандали Plexi Sliver Фустан Чевли Црна Жените Летни Чевли Пурпурна Дами Stiletto

DEN 2492.00
DEN 2831.52

Количина на стоки
Достапно


ПВЦ Strappy Висока Револвер Голи Сандали Plexi Sliver Фустан Чевли Црна Жените Летни Чевли Пурпурна Дами Stiletto Потпетици со Патент 2018
Опис на производот Бренд : Tailingjia Пета Висина : 4.3"-5.1" или 11cm-13cm, се Менува поради различни големина. Материјал : Faux Велур & ПВЦ Боја : Црно-Голи & Sliver & Пурпурна Големина опсег : САД 4-US15.5 EU34-EU46 UK2-UK13 Производство time : 5-7 Работни дена. Повод : Погоден за партија, да присуствува на празникот, црвениот тепих шоу, со вечер фустан, или улица снимање, cosplay, ноќен клуб, Ballroom, присуствуваа на настанот и така натаму. Прифати обичај промена на стилот или боја или материјал. Забелешка : Ако имате било какви посебни барања, ве молиме имајте во предвид при поставувањето на нарачки, во спротивно е можно да се изостави вашето барање.


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Insole Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Моден Елемент:
Тесен Појас
Стил:
Моден
Горниот Материјал:
Faux Велур
Број На Модел На:
180319005
Затворање Тип:
Тока Рака
Бренд Име:
Tailingjia
Шаблон Тип:
Крпеница
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Повод:
Партија
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
4.3-5.1 или 11cm-13cm, се Менува поради различни големина.
боја:
Црна, голи, sliver, виолетова
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат