.

.

New
Децата Облека Печатени Флорални Лабава Тенка Памучна Девојка Панталони За Деца Девојки Каузална Широк Нога Панталона Бебе Пижами Девојки Панталона Дното

Децата Облека Печатени Флорални Лабава Тенка Памучна Девојка Панталони За Деца Девојки Каузална Широк Нога

DEN 216.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


Деца Облека Печатени Флорални Лабава Тенка Памучна Девојка Панталони За Деца Девојки Каузална Широк Нога Панталона Бебе Pajamas Girls Панталона Дното

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 4, 5, 6, 7, 18 МИЛИОНИ, 24M, 5T, 6T, 7T
Бренд Име:
beikinyuans
Материјал:
Памук,Лен
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Печати
Панталона Стил:
Harem Панталони
Тип На Објект:
Глуждот Должина
Декорација:
Цветови,Везови
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Применливи пол:
Женски
Реалноста модел:
Вистински шут без модели
Референтна висина:
90cm 100cm 110cm 120cm 130cm
Корселе:
средината половината
Применливи Сезона:
пролетта и есента
Должина на Панталони:
Панталони
Дали да се отвори:
Не се отворени
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат