.

.

New
Дубаи PENDANT Ѓердан Жените Етиопската Pendant Ѓердан 9 к Вистински Жолто Злато GF девојки партија Накит Африка/Арапските Цвет Подароци

Дубаи PENDANT Ѓердан Жените Етиопската Pendant Ѓердан 9 к Вистински Жолто Злато GF девојки партија Накит Африка/Арапските

DEN 326.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно


Оваа прекрасна Злато Исполнет ќе трае цел живот со соодветна грижа и доаѓа со 100% Гаранција за Квалитет.
Објектот е целосно солидна не шупливи.
Препорачуваме малопродажната цена : $95.95
ѓердан големина : 500*2mm
Никел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрни
100% сосема нов, никогаш не се носи
Сите објекти од пушите, пет-free home.
Бесплатен Дар Случај ,Безусловна, Доживотна Заместителна Гаранција.
Она што е злато исполнет?
 
Сите Злато исполнет накит доаѓа со БЕСПЛАТЕН сомот накит торба и доживотна гаранција да не оцрни, discolour или fader исчезнат. Злато исполнет накит е многу долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот.
Не грешка злато Исполнет Накит за галвански накит што нема споредба. Злато позлатен накит чипови,снегулки, и носи надвор. Овој дел има 25 мили солидна слој на квалитетот злато топлина да се постават врз Jewellers месинг (позлата е обично 3 мили) Таа ги има сите голема карактеристики на цврстиот златен накит без цена.
 
 
СКАПОЦЕН КАМЕН ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ
Примерок Слика На Брилијантен Намали CZ
Кубен Циркони е толку optically блиску до дијамант, дека само обучени око може да се направи разлика помеѓу двете.
Постојат неколку карактеристики на CZ кои се разликуваат од дијамант, се забележуваат само под микроскоп или lope.
Кубен Циркони мерки 8.3 на Мохсова' цврстина скала наспроти рејтинг од 10 дијаманта.
ПРЕВОЗОТ
 
Да превозот во светот преку воздухопловната на превозот надомест е : $слободни (ракување + превозот).
Осигурување е потребно и важно : $слободни
Ние ќе брод надвор од објектот во 1 работни дена по приемот на плаќање.
Ве молам, разберете дека повремени одложувања поради царинските и e-mail пораки се надвор од нашата контрола. тоа обично трае
веројатно 12 работни дена да пристигнат.
Превозот и ракувањето со плаќање не е само поштарина, се вклучуваат на пазарот на, пакет, такса за ракување.
Накит одржување♦ 100% ГАРАНЦИЈА
 
Ние гарантираме сите накитот е 100% . Ако примите нив и тие не се како што е опишано, или се погрешни,
ве молиме контактирајте со нас .Ние ви ја нудиме оваа гаранција за 7 дена откако ќе добиете пакет по пошта.
Контакт со нас преку цел форма ID порака и ние ќе има соодветен аранжман за вас, ако не се задоволни со вашето купување.
 
Контактирајте со нас
Консултација, проблем или предлог дека ќе се исполнат за точката или мојата продавница, можете да испратите e-mail на нас. Ве молиме прашајте го било какви прашања пред наддавање, ви Благодарам многу.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Бренд Име:
небото талент bao
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
60020040-8
Функција:
Фитнес Тракер
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат