.

.

New
2 парчиња/многу Лемење Паста Флукс Игла во Облик на Xg-z40 Sn63/Pb37 25-45um Шприц да Мобилен Телефон на Поправка на Компјутерски Услуги Indust

2 парчиња/многу Лемење Паста Флукс Игла во Облик на Xg-z40 Sn63/Pb37 25-45um Шприц да Мобилен Телефон на Поправка

DEN 363.00
DEN 465.60

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Адаптира на мобилен телефон на поправка индустрија, компјутер, дигитален услужни индустрии,
Висока прецизност коло лемење SMT, BGA лемење процеси, итн.
Спецификација :
Материјал : калај+лемење паста
Боја : Како на сликата прикажани
Големина : Прибл. 1.30*1.30*1.14 инч / 3.3*3.2*2.9 cm
Тип : XG-Z40
Легури : Sn63/Pb37
Microns : 25-45um
Пакетот вклучува :
2 парчиња × XG-Z40 Лемење Паста
2pc Тапи крајот совет

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
no
Големина На Честички:
1-10µm
Бренд Име:
BongKim
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат