.

.

New
FSSOBOTLUN,За Prestigio Muze C3/ Muze Д3/E3 / Wize А3/Wize Д3/E3/К3 / Wize F3 Телефон Кожа Случај Покрие Клип Појас Футроли Торба

FSSOBOTLUN,За Prestigio Muze C3/ Muze Д3/E3 / Wize А3/Wize Д3/E3/К3 / Wize F3 Телефон Кожа Случај Покрие Клип

DEN 485.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно


FSSOBOTLUN,За Prestigio Muze C3/ Muze Д3/E3 / Wize А3/Wize Д3/E3/К3 / Wize F3 Телефон Случај Кожа Случај Покрие Клип Појас Футроли Торба
1. 100% Нови и совршено се вклопуваат
2. Smart desigh направите вашиот телефон на личноста.
3. Добар материјал ќе покаже вашиот статус, и да се направи имате confortable чувство на допир .
4. Анти-прашина /анти-влијание/Шок-апсорпција. 5. Совршена како подароци за вашите пријатели и семејства. Руски Пријатели,ве Молиме Оставете Ни Име и презиме И Поштенски Код Поради руската Пост Политика,ви Благодариме!

Карактеристики на стоката

Материјал:
Muze C3, Muze Д3 E3, Wize A3, Wize C3, Wize Д3 E3 К3, Wize F3
дизајн:
Бизнис,Гроздобер
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Карактеристики:
Клипот Појас Holster
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За Prestigio
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат