.

.

New
50pcs 3,5 мм Керамички Имајќи Топки ZrO2 Циркониум Оксид Топката ОЦЕНКА 5 G5

50pcs 3,5 мм Керамички Имајќи Топки ZrO2 Циркониум Оксид Топката ОЦЕНКА 5 G5

DEN 638.00
DEN 671.52

Количина на стоки
Достапно

Опис : Дијаметар : 3.5 mm
Одделение : G5
Материјал : Zr O2 Циркониум Оксид Ние обезбеди 0.5 mm до 12mm сите различни големини(метрички,инчен) на Керамичките топчиња,ве Молиме контактирајте ме за купување.

Карактеристики на стоката

Материјал:
Керамички
Премази:
ZRO2
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат