.

.

New
Duoya Бренд женски рачен часовник Луксузни Злато Бисер Pendant Гроздобер Бенд Кварц Watch Fashion Дами Креативни Фустан Зглоб Часовници

Duoya Бренд женски рачен часовник Луксузни Злато Бисер Pendant Гроздобер Бенд Кварц Watch Fashion Дами Креативни

DEN 154.00
DEN 204.96

Количина на стоки
Достапно


Име на производ : Duoya Бренд женски рачен часовник Луксузни Злато Бисер Pendant Гроздобер Бенд Кварц Watch Fashion Дами Креативни Фустан Зглоб Часовници
Движење : Кварц
Површината материјал : стакло
Случај материјал : алуминиумски
Рака материјал : СТП
Рака ширина : 25 мм
Рака должина : 220mm (вклучувајќи случај)
Случај дебелина : 8mm
Случај дијаметар : 23.6 mm
Види тежина : 27 g
77 мода е меѓународно реномиран компанија специјализирана во производство
на часовници .Еден види производство за повеќе од 10 години .
Е меѓународен бренд на часовници повеќе од склопот на ОЕМ производителите
и соработка за многу години.
77 мода поставите дизајн ,производство ,продажба, како еден ,изградена во professianal
производство на различни видови на часовници крупното производство база .
Подобрување на производите на компанијата систем ,на главното производство на жените
околу кругот часовници ,ремени часовници ,машки часовници ,итн..
може да биде оформена на сите видови на модели ,категорија различни ,модерен .
Од Европа и тој unted држави совршена комбинација на модата
инспирација и cutting-edge технологија,нагласи аристократски
темперамент ,77 мода стана светски омилен моден луѓе .
Aliexpress поддржува Виза ,Мастеркард ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union ,
и преведување преку банките.
За да дознаете повеќе за плаќање на Aliexpress,ве молиме обратете се на
https : //helppage.aliexpress.com/buyercenter/index.htm.
За голема цел ќе понуди дополнителен попуст од контакт со нас
и превозот од DHL слободни .
Превозот Начин Недела
Следење Wedsite Epacket 7-20 Дена Пост Воздух Mail 15-45 Дена DHL 3-12 Дена ЕМС 7-20 Дена
★Ако се задоволни со нашите производи и услуги ,ве молиме оставете ни postive повратни информации и 5 ѕвезда преглед!
★Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации
и ние ќе го реши проблемот immedately ,ви благодариме !

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Duoya
Dial Дијаметар:
23.6 mm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Кожа Распоредување Кофа
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
F1DY187
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
8мм
Бендот Должина:
22cm
Бендот Ширина:
25mm
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат