.

.

New
Меки Силиконски Види Рака Отворено воени Спортови Гума Зглоб Види Хривнија нуркање водоотпорен watchband со Дишењето дупка

Меки Силиконски Види Рака Отворено воени Спортови Гума Зглоб Види Хривнија нуркање водоотпорен watchband со

DEN 189.00
DEN 236.16

Количина на стоки
Достапно


Меки Силиконски Види Рака Отворено воени Спортови Гума Зглоб Види Хривнија нуркање водоотпорен watchband со Дишењето дупка
Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на Боја : како на слики прикажани Материјал : Висок квалитет со силиконска гума Тока/Тока : од Нерѓосувачки челик тока Повлечи Ширина : 20mm; 22mm; 24mm(Прибл. 12.5 см+8.5 cm) Бенд Дебелина 4mm (приближно) Забелешка : 1 : поради различни мерења,ве молиме прифатете 1-3cm грешки 2 : Различни Компјутер на Екранот може да се прикаже различни бои случај ако тоа е од иста боја. Па,ве молиме овозможи reasonale боја разлика.Ви благодарам,ви Посакувам пријатен шопинг во нашата продавница!

Карактеристики на стоката

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
Chagar
Број На Модел На:
0602
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Должина:
20cm
Затворач Тип:
Тока
силиконски види рака:
гума watchband
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат