.

.

New
Заварување Флукс 2017 Нови Механичар Лемење Лемење, Заварување Паста Флукс XG-80/XG-250/MCN-906SP флукс Алатка

Заварување Флукс 2017 Нови Механичар Лемење Лемење, Заварување Паста Флукс XG-80/XG-250/MCN-906SP флукс Алатка

DEN 263.00
DEN 291.84

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Уникатни рецепти, совршена изведба, лесно да се заварување, лемење светли и полни, нема заварување, лажни заварување и така натаму Добри лемење и заварување алатка за Апликација : Мобилен телефон на поправка, компјутер и дигитални услужни индустрии, со висока прецизност коло SMT лемење BGA заварување процесот, итн. Спецификација : Материјал : Пластични+лемење паста Боја : Како на сликата покаже Тип : XG-80 XG-250 MCN-906 SP Легури : Sn63/Pb37 Microns : 25-45um Пакет се Вклучени : 1 PCS*XG-50/XG-80/MCN-906 SP answer : ___________________________ Note : Ние ќе ја испрати на соодветната ставка според ваш избор.

Карактеристики на стоката

Тежина:
XG-80, XG-250, MCN-906SP
Број На Модел На:
XG-80/XG-250/MCN-906SP
Бренд Име:
Riesba
Големина На Честички:
25-48µm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат