.

.

New
NeeFu WoFu Сидро Обетки Смола Earring Голема Earring За Жена Tassel Големи Долго Brinco Уво Oorbellen Подарок

NeeFu WoFu Сидро Обетки Смола Earring Голема Earring За Жена Tassel Големи Долго Brinco Уво Oorbellen Подарок

DEN 216.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

Белешки : ①All производи се на вистинската слика. ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со висок квалитет на животната средина-пријателски материјали и технологија. ③Welcome да побарате од нас да дизајн со вашиот примерок или фигура, и големо на нашите производи, мал подарок ќе се даде откако ќе купите производ. Име : Обетки Додатоци Материјал : Смола Кристали Големина : 98mm Тежина : 13g/пар Пакување : 1 пар Капка Earring Бохемски Долги Обетки Кристал Бисер Мода Големо Уво Капки Капка Шарм Грозје String Обетки
Капка Обетки Dangle Бохемски Multicolor Кожа Големи Обетки Долг стап Шарм Earring Мода Големо Уво Капки Бакар

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ER0490
Бренд Име:
NeeFu WoFu
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
earring материјал:
Смола Стакло Tassel
обетки стил:
Водител На Обетки Смола Earring
Погоден за прилики:
банкети, подароци, патувања
Поддршка Прилагодување:
фабрика производство
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат