.

.

New
Yibuy 44x6x9/74x3x9mm Беж PPS Пластика Челик Дупчиња Орев и Мост Седло Сет за Народни Акустична Гитара Замена на Делови

Yibuy 44x6x9/74x3x9mm Беж PPS Пластика Челик Дупчиња Орев и Мост Седло Сет за Народни Акустична Гитара Замена

DEN 153.00
DEN 203.52

Количина на стоки
Достапно


Функција :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Направени на PPS пластика челик.
4.Совршен за народни акустична гитара.
5.Поставете на 1 Дупчиња Орев и 1 Мост Седло, лесно да го инсталирате, лесен за употреба.
Спецификација :
Боја : Беж
Материјал : PPS Пластика Челик
Бренд име : Yibuy
Нут Големина : 44 x 6 x 9mm/1.73 x 0.24 x 0.35 инчен (L x T x W)
Седло Големина : 74 x 3 x 9mm/2.91 x 0.12 x 0.35 инчен (L x T x W)
Тежина : 7g
Пакетот вклучува :
1 x Гитара Нут
1 x Гитара Седло

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
Гитара Орев Седло
Бренд Име:
Yibuy
Тип:
Гитара Орев Седло
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат