.

.

New
2 ПАРЧИЊА Пар Стабилизатор Линк за полнење голема моќ бар линкови Поставување одговара за Субару Шумите 03 - Impreza 02- , 20470-SA000

2 ПАРЧИЊА Пар Стабилизатор Линк за полнење голема моќ бар линкови Поставување одговара за Субару Шумите 03

DEN 1534.00
DEN 1632.00

Количина на стоки
Достапно


.
Место на Возило : Предна Оска лево и десно
Надворешниот Тема [mm] : M 10 x 1.25
Должина [mm] : 60
.
Производот Одговара за
. Одговара за Субару Шумите 03 - Одговара за Субару Impreza 02-
.

Карактеристики на стоката

За Возило Брендови/Модел:
Субару
Производителот Дел Број:
EMN-0004072
Земја/Регион на Производство:
CN
Објектот Тежина:
0.5kg
Шумите-Година:
2003 година
Бренд Име:
TAHIKO
Специјални Функции:
ISO91000
Материјал Тип:
исто како и оригинални делови
Модел На Субару:
Шумарот
Поставување на Возило:
ПРЕД
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производство Број:
EMN-0004072
Поставување на Возило:
Предна Оска лево и десно
ОЕМ:
20470-SA000
Должина [mm]:
60
Надворешниот Тема [mm]:
M 10 x 1.25
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат