.

.

New
Нови оригиналниот далечински управувач за РКА lcd телевизор како

Нови оригиналниот далечински управувач за РКА lcd телевизор како

DEN 456.00
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински оригиналниот далечински управувач
Вид на снимање Слика

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Канал:
1
Број На Модел На:
no
Фреквенција:
433 MHz
Употреба:
TV
Безжична Комуникација:
IR
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат