.

.

New
Акрилик Обетки Ѓердани Нараквици Носителот На Екранот Стојат Накит Организатор Виси

Акрилик Обетки Ѓердани Нараквици Носителот На Екранот Стојат Накит Организатор Виси

DEN 1094.00
DEN 1152.00

Количина на стоки
Достапно


Материјал : Акрилик
Боја : Јасно
Големина : за 195mm W X 175mm H
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен, 1inch=25.4 mm
Пакет Се Вклучени :
1pcs акрилик екранот носителот
(Нема прстен и накит вклучени,само за да прикаже референца)
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Пакет не се вклучени било екранот додатоци. (Никој накит вклучени)

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
Акрилик
Производ Карактеристики:
акрилик накит екранот
Објектот Должина:
19.5cm
Број На Модел На:
ED62
Објектот Висина:
17.5cm
боја:
Јасно
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат