.

.

New
JBC C420-271 Лемење Железо Совети за HT420 насадни инструменти

JBC C420-271 Лемење Железо Совети за HT420 насадни инструменти

DEN 2784.00

Количина на стоки
Достапно


JBC C420-271 Лемење Железо Совети за HT420 насадни инструменти
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли место примерок цел?
A : се разбира, го поздравуваме за проверка на елементи, функционалноста, квалитетот и нашите услуги.
П : Дали имате било какви MOQ граница?
A : Да, MOQ на општата цел е 5 КОМПЈУТЕРИ.
П : дали превозот за слободни?
A : пратката надомест утврден со тежина и испорака метод.
П : Која плаќањата се прифатливи?
A : T/T, Paypal и Western Union, постои дополнителна 4.4% ракување полнење ако Paypal избран.
П : Која превозот методи се на располагање?
A : DHL, FEDEX, ТНТ, UPS-от, EMS, ВОЗДУХОТ (од врата до врата).
П : Како за олово време и за време на испорака од мојата цел?
A : да Доведе време е обично 2-8 работни дена во зависност од цел количина; времето за испорака е нормално 3-5 дена, треба екстра 2-3 работни дена за оддалечените области.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
HANDF
Број На Модел На:
C470-271
is_customized:
YES
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Шпанија
Користи:
ЗАВАРУВАЊЕ
сертификација:
CE Сертификат, ROHS/SGS
По-продажбата на Услугата Обезбедени од:
Не странство услугите
Материјал:
Бакар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат