.

.

New
SVOKOR Печатење Leggings Жените За Фитнес Полиестер V Половината Саќе Jegging Долго Мода се Протега Девојка Leggings им Помогнам на

SVOKOR Печатење Leggings Жените За Фитнес Полиестер V Половината Саќе Jegging Долго Мода се Протега Девојка

DEN 410.00
DEN 683.52

Количина на стоки
Достапно


Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА.Тоа е околу 1-2 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,ЕУ големина.
Ве молиме, изберете ја големината според нашите големина форма.Сите димензии ние лично се мери и реалноста се обиде. Големина Информации Азија Големина Половината Колковите Должина Бедрото CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 62-72 24.4-28.3 72-92 28.3-36.2 91 35.8 / / М 64-74 25.1-29.1 74-94 29.1-37.0 92 36.2 / / L 68-76 26.7-29.9 78-96 30.7-37.7 93 36.6 / / XL 70-78 27.5-30.7 80-98 31.4-38.5 94 37.0 / /
Рака мерење ќе има разлики од околу 1-3cm
1inch=2.54 см , 1lb=0.453 kg

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Должина:
Ankle-Length
Половината Тип:
Висок
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
Печати на Жените legging
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
SVOKOR
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Жените Legging:
Полиестер Жените legging
Печати на Жените legging:
Пролет Жените Legging
Жените Legging Боја:
црна/бела
Жените Legging Големина:
s/m/l/xl
Жените Legging Сезона:
Пролет/Лето/Есен
Моден Жените Legging:
Долго време Жените legging
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат