.

.

New
5pcs Златна Сребрена Лажица Риболов Намамат Sequins Paillette Ножеви Spinnerbait Риболов Справи 6.8 cm 7.2 g

5pcs Златна Сребрена Лажица Риболов Намамат Sequins Paillette Ножеви Spinnerbait Риболов Справи 6.8 cm 7.2

DEN 192.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ThunderShower
Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
SP054
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат