.

.

New
Оригинални нов објектив за олимп FE170 FE230 FE270 FE210 FE20 FE320 X775 ЛЕЌА НЕ CCD fe280 зум на камерата делови Бесплатен превозот

Оригинални нов објектив за олимп FE170 FE230 FE270 FE210 FE20 FE320 X775 ЛЕЌА НЕ CCD fe280 зум на камерата

DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно

100% Оригинални нов објектив за олимп FE170 FE230 FE270 FE210 FE20 FE320 X775 ЛЕЌА НЕ CCD fe280 зум на камерата делови Бесплатен превозот
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)

Карактеристики на стоката

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
за олимп FE170 FE230 FE270 FE210 FE20 FE320 X775
Бренд Име:
маслиново лист
Компатибилен Бренд:
за Олимп
Атрибут:
95% нов користи, гребнатини
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат