.

.

New
Модерната Кристал Лустерот Светлина Луксузни Круг Лустерот Светилка Круг Тела Гроздобер Стил Lustres за Живеење трпезарија

Модерната Кристал Лустерот Светлина Луксузни Круг Лустерот Светилка Круг Тела Гроздобер Стил Lustres за Живеење

DEN 14352.00
DEN 20502.72

Количина на стоки
Достапно


Модерната Кристал Лустерот Светлина Луксузни Круг Лустерот Светилка Круг Тела Гроздобер Стил Lustres за Живеење трпезарија
Категорија : Лустери за Pendant
Стил : Модерна, Прекрасни
Материјал : Стакло ,Стакло ,Метал
Димензии : Дијаметар 500mm / 600mm / 800mm /1100mm
Сијалица : E14 / E12
Сијалица Вклучени или Не : Светилки Не се вклучени
Соодветен Напон : 110 V-240 V
Боја : Различни бои за избор
Инсталација Тип : Pendant
Основни Собранието е потребно.
Упатството е вклучена.
Гаранција : 3 години
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање начин поддржан од aliexpress како на пример кредитна картичка ,western union ,банкарски трансфер ,зачувам и така натаму
Превозот Политика :
1. Во светот превозот (Освен некои земји ) , ако припаѓа на земјата ние не сме испорака до ,pls контактирате директно да се консултира.
2 .Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls да ни оставите порака, кога ставање ред.
3.Pls бидете сигурни дека вашиот испорака адреса и телефонски број е точен , за Сите стоки ќе биде само предаден на превозот адреса ќе се обезбеди на aliexpress.
Политика На Враќање :
1. Ние не прифаќаме врати без никаква причина
2.Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена ,се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
3.Ако Постои било каков проблем на производот ,Pls известете нè веднаш кога постои било каков проблем на производот.Ние ќе ви дадат најдоброто решение како што ја имате, замена или рефундирање на дека.
Повратни информации :
1.Ние се стремиме да обезбеди висок квалитет на производи до сите наши секој клиент од целиот свет и се надевам дека сите вие сте добар шопинг искуство во нашата продавница.
2.Бидејќи вашиот добар фидбек е многу важно за нашето работење е развој .Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации за нас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере и вашата соработка.

Карактеристики на стоката

Абажур Боја:
Smoky Кристал, Кристално Јасно
Број на Светла:
Хром Метал, Црн Метал
Wattage:
D500mm, D600mm, D800mm, D1100mm
Тип На Објект:
Лустери
Напон:
220V,110V
Заврши:
Железо
Бренд Име:
FGHGF
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Карактеристики:
Гроздобер Круг Лустерот
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
3 Години
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Shadeless
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
MP10025
Објектот:
Кристал Лустерот Светлина
Материјал:
Кристал ,Стакло ,Метал
База Тип:
E14 / E12
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
Напон:
110V to 240V
Големина:
D430mm / D700mm / D850mm
is_customized:
Yes
Стил:
Кристал Таванот Светлина
Карактеристики:
сјај de cristal
боја:
исто како слика
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат