.

.

New
TINGHAO Дише Мека Куче Подигнат Поводник Поставен Кутре Одење

TINGHAO Дише Мека Куче Подигнат Поводник Поставен Кутре Одење

DEN 434.00
DEN 504.96

Количина на стоки
Достапно


TINGHAO Дише Мека Куче Подигнат Поводник Поставен Кутре Одење
Поводник Димензии : Должина : 120cm ширина : 1.5 cm
ВРАТОТ И ГРАДИТЕ
S : 23 CM 30-37 CM
М : 29 CM 38-50 CM
L : 36 CM 45-58 CM
XL : 41 CM 50-66 CM
Pls следат сликата на вашиот кутре да се избере димензија.
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е прирачник за мерење, таму можеби 2-3cm грешка. Објектот боја прикажува во сликите ги покажуваат малку различен на вашиот монитор, бидејќи тие не се калибрира истиот. Ви благодариме за вашиот undetstanding! Производи Покаже Повратни информации Доколку не сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да се реши било каков спор. Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете e-mail на нас . Ви благодарам многу!

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
100% Памук
Функција:
Отцепување,Брзо Ослободување
Сезоната:
Сите Сезони
Бренд Име:
TINGHAO
Шема:
Dot
Тип:
Се поставува
Големина:
S-XL
боја:
како фото
Шема:
Слободно време
Чистење метод:
Рака Мие
Сезоната:
Сите сезоната
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат