.

.

New
Бесплатен превозот 5pcs/многу Санда цигара чистење цигара носителот на циркулацијата на филтерот за Пушењето Цигари SD-167 трговија на големо

Бесплатен превозот 5pcs/многу Санда цигара чистење цигара носителот на циркулацијата на филтерот за Пушењето

DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
Санда
Обликот:
Директно Тип
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SD-167
Објектот нема:
167
Потекло:
жеџијанг
Производот Категорија:
цигара носителот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат