.

.

New
Кристалниот Замок амбуланта корегирање Кристал 5A Најдобри Кристал Flatback Steentjes Монистра Strass Hot Fix Јасно Бели AB Rhinestones За Облека

Кристалниот Замок амбуланта корегирање Кристал 5A Најдобри Кристал Flatback Steentjes Монистра Strass Hot Fix

DEN 423.00
DEN 470.40

Количина на стоки
Достапно

На секое прашање, само контактирајте со нас.38 /торба
Ако сакате други стоки, можете да одат на нашата продавница дома.
Чувајте Дома :
1.
Ние претпочитаат да ги реши сите на вашиот проблем и да се направи сте happe наместо на спор или лоши повратни информации.
Грбот има лепак.
За нас, долго бизнис relastionship е поважно од benifit по видување.
Сликата не може да покаже големина. DIY Процес :
за амбуланта корегирање на Ткаенина
За Flatback Кристал DIY
Кристалниот Замок 6 : За Нас
Кристалниот Замок Industrial Co. Ние може да ви понуди различни квалитет со најдобра конкурентна цена според вашиот пазар. Една големина една кеса. За други coutry пријатели, политика според вашата локална царина.
Драги Пријатели, pls проверите следниве типови :
1. Ако сакате не амбуланта корегирање, можете да одат на нашата продавница да пребарувате не амбуланта корегирање или контактирајте со нас.
Ако го користите како flatback кристал за нокти или занаети, може да се купи друг ладно лепак и да ја поправите тоа да што и како телефон случај или на други.
Почитувани, ве молиме да ни даде добар преглед секогаш и donot ни даде 1 ѕвезда повратни информации се толку лесно. Не се меша големина во една кеса. Бесплатна испорака е : Кина пост за износот>$5, Нормално Пост за износ
Меѓународни пост не е стабилна.
некаде брзо од околу 20-30days. Повеќето боја и големина на акции.
Ние ја преземе одговорноста во секое време, меѓутоа цел заврши или не. pls имајте предвид дека.
Тоа е толку важно за нас. Ако користите на ткаенина, користете железо или амбуланта корегирање апликатори за да се загрее тоа. За Супер 5 A Круг амбуланта корегирање другите, може да Кликнете на Следниот линк

3.
Нашите Сопствени Исклучително Искра Супер Rhinestones; Exellent Но Не S Амбуланта Корегирање Rhinestones Стакло.

Pls забелешка снегулка 6mm е многу, многу мала
2. Оти груба назад може да се поправат на подобро. Нашите Гарантирањето :
Драг пријател, ние сме чесни фабрика и да се обрне повеќе внимание на нашите производи, услуги и преглед., Ltd е компанија која е специјализирана во кристал производи, вклучувајќи кристал амбуланта корегирање, фенси камен, се шие на, кристал мрежа, купот на синџирот, и сите други кристал производи и релевантни производи.
Всушност, нашите клиенти користат амбуланта корегирање како ноктите кристал подобро. Повеќе :
Почитувани, ве молиме да ни даде добар преглед секогаш и donot ни даде 1 ѕвезда повратни информации се толку лесно . Додека имаме не амбуланта корегирање исто така. Ако има големо цел, вашето барање е секогаш добредојдени.
Тоа е толку важно за нас.
pls проверете внимателно и donot се направи грешка на она што го сакате. Ние сме чесни, професионални производители и фабрика. Пријатели од Шведска, pls забелешка шведска царинската побара данок на секоја парцела што и да е. и некаде подолго околу 60-90days. За големина и боја, секој наслов имаат writen големина и боја јасно.ние секогаш се нудат супер квалитет тука
Дека Многу од нашите стари клиенти се враќаат назад за да се ре-цел againa и повторно да докажеме нашиот квалитет. Значи пред да нарачате, pls потврдите дека се wiling да плати данок. Rhinestones Покажува
Квалитет : Одделение AAAAA (5 A е она што ние именуван за ранг нашиот камен за квалитет, па наше е стандарден). Назад лепак ќе се стопи и да ја поправите на ткаенина. За Испорака, износот > $5, користете кина пост или други стандардни пост; износот $258, испрати со брзо како DHL, EMS, Fedex или другите.
Обликот & Големина : Опција. Ние си имаме свој фабрика и продажба кои извоз на големи камења од целиот свет.

Карактеристики на стоката

Големина:
Crystal, Crystal AB
Број на Компјутери:
144 парчиња
Тип На Производ:
Rhinestones
Број На Модел На:
Кристално Јасна Транспарентен Пеперутка Цвет Заоблен Графички Rhombus Ѕвезда
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Обликот:
Срцето
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Кристал Замокот
Стил:
Flatback
Техника:
Топло-Fix
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Боја на Стакло Rhinestones:
Транспарентен Јасно White & AB Aurore Boreale
Мало Пакување:
144 Компјутери секој
Квалитетот Одделение 5A:
Исклучително Одлична Сличен Квалитет| Но Не ШВ Hot fix
mateiral:
Супер Искра Кристално Стакло Материјал Rhinestones амбуланта корегирање| не DMC
Обликот:
Срцето| Врзува| Пеперутка| Snowflak| Star| Заоблен
Големина:
Големина Како Опција
Користи се со железо или амбуланта корегирање applique:
Свадба Свадба Облека Вечер Фустан Торби| Жена Чевли| Cothes За Шиење
се користи како flatback кристал со Ладна Лепак:
3D Помине Уметност| Накит| Мобилен Телефон Додатоци| Home & Кујна| Занаети
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат