.

.

New
BTAP Моќ Прозорецот за Префрлање На Мерцедес-Бенц ML320 ML350 ML430 ML63 AMG 2518300090 германски Спецификација Бесплатен Превозот 2518200110

BTAP Моќ Прозорецот за Префрлање На Мерцедес-Бенц ML320 ML350 ML430 ML63 AMG 2518300090 германски Спецификација

DEN 1786.56

Количина на стоки
Достапно


BTAP Моќ Прозорецот за Префрлање На Мерцедес-Бенц ML320 ML350 ML430 ML63 AMG 2518300090 германски Спецификација Бесплатен Превозот 2518200110
Fitment :
За Мерцедес-Бенц GL320 2007-2009
За Мерцедес-Бенц GL350 2010-2012 година
За Мерцедес-Бенц GL450 2007-2012
За Мерцедес-Бенц ML320 2007-2009
За Мерцедес-Бенц ML350 2006-2011
За Мерцедес-Бенц ML450 2010-2011
За Мерцедес-Бенц ML550 2008-2011
За Мерцедес-Бенц ML63 AMG 2007-2011
За Мерцедес-Бенц R350 2006-2012

Карактеристики на стоката

ML350-Година:
2011,2006,2009,2007,2010,2008
Мерцедес-Бенц Модел:
ML350
Специјални Функции:
моќ прозорецот се префрлите
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Материјал Тип:
Пластични&ABS
Година:
2017
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Тежина:
160g
Објектот Должина:
16cm
Објектот Дијаметар:
16cm
Бренд Име:
BTAP
Објектот Висина:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
A2518300090
боја:
Црна
Одговара за 1:
Мерцедес-Бенц GL320 2007-2009
Одговара за 2:
Мерцедес-Бенц GL350 2010-2012 година
Поставување на Возило:
Пред Лево
Други број:
А 251 830 00 90 251 830 00 90 2518200110
совети:
Тоа е подобро да ни покаже вашиот автомобил информации до нас
Pin Конфигурација:
3 Pin Врска
Одговара за 3:
Мерцедес-Бенц GL450 2007-2012
Одговара за 4:
Мерцедес-Бенц ML320 2007-2009
одговара за 5:
Мерцедес-Бенц ML450 2010-2011
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат