.

.

New
Нови 2018 Луксузен Бренд Мажите Чевли Англија Тренд Чисто за Разонода Чевли Кожени Чевли Дише За Машки Footear Мокасини Мажите Станови

Нови 2018 Луксузен Бренд Мажите Чевли Англија Тренд Чисто за Разонода Чевли Кожени Чевли Дише За Машки Footear

DEN 943.00
DEN 1108.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10
Бренд Име:
Mengyusha
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Гума
Insole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Mesh
Чевли Тип:
Основни
Функција:
Дише,Масажа,Водоотпорен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
1127
Сезоната:
Пролет/Есен
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат