.

.

New
Маслото Парови 5D DIY Дијамант сликарство Крстот бод Полн Плоштад Дијамант везови полн Круг Дијамант мозаик Дома декор DD

Маслото Парови 5D DIY Дијамант сликарство Крстот бод Полн Плоштад Дијамант везови полн Круг Дијамант мозаик

DEN 216.00
DEN 332.64

Количина на стоки
Достапно

Ние работиме во Кина. И ние обезбеди Дијамант Додаток Услуга. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Можете да контактирате со нас на прво место. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти. Ние и ветуваме ние ќе се обиде што е можно за да ви помогнат. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL.
Некои Други Услуга
1. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. И ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, освен викендите. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ.
ФОТО ОБИЧАЈ
База на HD платно
Предметите вклучуваат : вежба,платно,фах,точка дијамант вежба пенкало,лепак,А4,кутија/хартија пакет Совети : ве молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме договорот нас
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Е rhinestones круг или квадрат? Целосна Плоштадот/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство Сите може да се прилагоди
Е дијамант сликарство целосна или делумна? Е Полн Плоштад/Круг Вежба DIY Дијамант Сликарство
Е rhinestones доволно? На rhinestones е доволно. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.

Карактеристики на стоката

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 30x20cm, Round Drill 30x20cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 30x45cm, Round Drill 30x45cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 45x60cm, Round Drill 45x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 70x50cm, Round Drill 70x50cm, Square Drill 75x50cm, Round Drill 75x50cm, Square Drill 70x55cm, Round Drill 70x55cm, Square Drill 80x60cm, Round Drill 80x60cm, Square Drill 90x60cm, Round Drill 90x60cm, Square Drill 90x70cm, Round Drill 90x70cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
KAMY YI
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат