.

.

New
Што jugal 8pcs/Многу корејски Kawaii Симпатична Зајакот Мемо Подлога Notepads Пост Тоа Училиште Канцелариски Налепница Порака Белешки Office Додатоци

Што jugal 8pcs/Многу корејски Kawaii Симпатична Зајакот Мемо Подлога Notepads Пост Тоа Училиште Канцелариски

DEN 465.00
DEN 566.40

Количина на стоки
Достапно


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
ста
Големина : 7.5*7.5 cm
Материјал : Хартија
Број на модел : 60 листови (самолепливи)
Пакет Includeing : 8 парче/многу
Карактеристики : слободен паста, лесно да лупам, оставајќи нема остатоци, без оштетување на датотека
Производот се користи : клучни совети, истакна, класификација потсетници, пренос на вести, порака
Се применува за статистика, конференција, училиштето, семејството и на другите места
dianxiaobao_
dianxiaobao

Карактеристики на стоката

боја:
боја мешање
Стил:
Мемо Влошки
кориснички:
No
Функција:
Декорација
Функција:
Самолепливи
Лепило Или Не:
Yes
Магнетизам:
No
Број На Модел На:
MP1806
Бренд Име:
Што jugal
Маска Материјал:
Хартија
style2:
забелешка хартија
Број На Модел На:
лепливи белешки
Големина:
75x75mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат