.

.

New
1kg Природен Чај Кристал КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Минерални примероци

1kg Природен Чај Кристал КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Минерални примероци

DEN 4320.00

Количина на стоки
Достапно


Објектот се Објасни Име Природен Чај Кристал КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Минерални примероци на Материјал Природни кристал Тежина 1000g Должина од 30-40mm Ширина мм Hight mm
Надвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(30-40 Дена) Воздух(12 -20 Days) $.00
1# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата. Можете да ги пратите на нето.
2#јас испраќаат пакетите од кина пост. Ако пакетот изгубени или оштетени во пошта , јас би го препрати пакетот или да ги плати сите пари назад.
3# Плати богатство плаќање
4# Сите слики биле направени во дневна светлина.
5# Објект цена, не вклучувајќи : Царината, царински тарифи
На сликата е точно оној што ќе ја добие.
Комбинираат Превозот Надомест : Секој објект (освен првиот) се 3 долари превозот попуст
Испорака Метод : EMS (5-14 дена), EUB(Класа : Прва Класа Пошта Меѓународниот 7-16 дена само во САД) , Воздухот(15-35 дена) или Море (60 дена).
Целиот пакет да НИ треба да бидат испратени од страна на EMS,UPS-от,DHL, или EUS.
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : На превозот надомест во крајот на листата фактура на овој објект е по Море, превозот.(Ако сакате да се избере Воздух или Емс превозот кој е поскапо, но многу побрзо, ве молиме да ни ме)
Постои проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се за вас како е можно поскоро, да се решат, ви благодариме

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
YING ЛАИ
Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат