.

.

New
Кои / риба ликови Чоколадо Мувла Поликарбонат Мувла Чоколадни бонбони тесто печење алатки Мувла Лента

Кои / риба ликови Чоколадо Мувла Поликарбонат Мувла Чоколадни бонбони тесто печење алатки Мувла Лента

DEN 418.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

Нашите производи се направени со безбедност на храна опрема материјал според меѓународните standrd користи во envirinment на температура ℃ со сигурен важност и сила на анти-скршен. Спецификации : Материјал храна одделение pastic Поликарбонат облик : Кои / Риба форма Големина приближно 14.5 cm x 28cm x 2.5 cm Тежина : 218g Храна-одделение PP, погодна за употреба за изработка на чоколадо, колачи, пица, леб, косата, желе, приготвена храна, пудинг, овошје, итн Совршен за свеќа, бонбони, колачи, чоколадо или било занаети може да се замисли ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
Професионална сертификација
Во однос производ за правење чоколадо Кликнете на сликата за да ја купи

Карактеристики на стоката

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Комплет Број:
1
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Број На Модел На:
4037
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
dcrt
боја:
Транспарентна
Количина:
1pc
Тип:
чоколадо мувла
Обликот:
Кои / риба
Тежина:
218g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат