.

.

New
Лажни Една Казна Десет 1.0 MM/W 40CM/L 925 Sterling Silver Змија Синџирите за Накит Наоѓање на Ѓердан

Лажни Една Казна Десет 1.0 MM/W 40CM/L 925 Sterling Silver Змија Синџирите за Накит Наоѓање на Ѓердан

DEN 709.00
DEN 805.92

Количина на стоки
Достапно


Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или e Pacekt; Над $150 цел биле испратени преку Fed EX/DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку Fed EX/DHL( освен за далечински земји,јас ќе ве контактираме,plz проверете порака ).
"Лажни Една Казна Десет" За овој производ !!!
925 фунта сребро, 92.5% фунта сребро !!!
Залог 92.5% фунта сребро, намалување на производ, тоа е за сите фунта сребро !!!
во другите продавници, пишува "925 sterling silver" во насловот,
се продава многу ниска цена, тоа не е вистински 92.5% фунта сребро,
тоа е обложено 925 сребрен на лицето ,
тоа е лажен и прекршување на законот,
бидејќи знаете фунта среброто е за $1.5/g за трошоците на материјалот.
40cm должина
1.0 mm дебелина
тежина : 3-4g / pc
MOQ : 2 компјутери
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Torques
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2930
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Дебелина:
1mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат