.

.

New
Mimiyagu бренд cc накит бисер писмо Бр 5 големи Долго Tassel обетки за жени

Mimiyagu бренд cc накит бисер писмо Бр 5 големи Долго Tassel обетки за жени

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно


бренд трендовски дизајн пет број кристал tassel earring за жени
големина : 2*5cm
материјал : алуминиумски+бисер
...................................................................... Answer : ___________________________ Note :
1.Сите стоки во оваа продавница е 100% како display of real снимање,светлината предизвика некои слика хроматските аберации , ве молиме да преовладуваат во вид! ако не може да ја прифати precence на мало боја различни ,ве молиме да се разгледа внимателно.
2.сите големина е прирачник за мерење ,тие може да биде liitle мали differentce.

Карактеристики на стоката

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Бренд Earring
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
mimiyagu
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Жените
Материјал:
Легура
Пакет:
Поединечно завиткани
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат