.

.

New
THINKTHENDO Секси Костим за капење, за Жени Сечење на Врвот Висока Половината Цветни Панталони Бикини Плажа Бански Beachwear Нови

THINKTHENDO Секси Костим за капење, за Жени Сечење на Врвот Висока Половината Цветни Панталони Бикини Плажа

DEN 342.72

Количина на стоки
Достапно

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.58'' 6 8 Азија М 76cm/29.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.92'' Боја : Виолетова/Жолта Количина : 1 сет(1 x Бански Врвот + 1 x долна облека Дното Имајте на ум : Нема мало пакет.Врз основа на досегашното искуство.14'' 10 12 Азија XL 84cm/32. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ви благодариме
Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Висок квалитет, со поместена чаши одговара на вашата фигура совршено. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.36'' 8 10 Азија L 80см/31. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Стилски и привлечни, идеален бикини на плажа во ова лето. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Азија големини е помала од НАС/AU/велика БРИТАНИЈА големина,ве Молиме бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара. Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со облека. Високо еластичност, вие'll најдете доста удобен за носење.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Материјал : Полиестер, Големина : Азија S/M/L/XL(приближно) НИ Големина велика БРИТАНИЈА/AU Големина Големина Биста Хип Блузи Должина Bottoms Должина 4 6 Азија S 72cm /28. Земавме овие фотографии од самите себе.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.THINKTHENDO Секси Костим за капење, за Жени Сечење на Врвот Висока Половината Цветни Панталони Бикини Плажа Бански Beachwear Нови Јака : O-вратот Џеб : Без Ракави : без Ракави Стил : Секси Патент : Нема Шема : Дрво Повод : Случајни, Партија Топло Плажа, Секси Флорални Жени Секси Високи Половината Панталони Бикини Поставите Бански Костим за капење Мода ѕвезда секси две парче бикини, убава Хавајски флорални печатени стил.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Бренд Име:
THINKTHENDO
Број На Модел На:
Плажа, Секси Жени Исечете
Поддршка Тип:
жица за слободни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Ниска Половината
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Бикини Сет
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.12kg (0.26lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат