.

.

New
2017 Пролет лето тесен бендови ѕиркаат пети високи потпетици бедрото високи чизми црна/кафеава шупливи од над коленото високи жени чизми

2017 Пролет лето тесен бендови ѕиркаат пети високи потпетици бедрото високи чизми црна/кафеава шупливи од над

DEN 5112.00
DEN 10022.40

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте во посета на
трговија на големо & drop превозот се на располагање.
голема цел, голем попуст.
2017 Пролет лето тесен бендови ѕиркаат пети високи потпетици бедрото високи чизми црна/кафеава шупливи од над коленото високи жени чизми
Плаќање во Моментов,што може да се плати со користење на Visa,Master Card,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер. Пратката 1.Превозот Метод;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet,DHL,EMS 2.Dlivery Време.DHL обично трае 3-5 дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) б.EMS обично трае 6-10 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) c.e Packet обично трае 10-15 работни дена(не вклучувајќи ги празниците и викенд) d.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 1)7-15 работни дена да Азија 2)10-30 работни дена да Запад Евра, Океанија и во Средината на Исток 3)30-45 работни дена да Јужна Americe и во Африка, Наплата и Враќање 1.Ако постои било каков проблем со цел,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници прво.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. 2.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба,инаку ние ќе се одбие да се вратат. 3.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. Повратни информации 1.Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават сите 5 ѕвезди, ако има било какви прашања , pls contaact со нас слободно пред да замине лошо повратни информации . 2.ако мислите дека ние може да се направи подобро,ве молиме контактирајте со нашата Служба за корисници

Карактеристики на стоката

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Моден Елемент:
Тесен Појас
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Insole Материјал:
Сплотени кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Бренд Име:
Chmaori
Вратило Материјал:
Свиња Велур
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
DFS208
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
No
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Свиња Велур
боја:
Црна,Кафеава
Големина:
Euro 35-43
Превозот начин:
E-пакет, Кина пост ,хонг конг пост ,EMS,DHL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат