.

.

New
Целосна Дијамант Везови Апстракт Цвет 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод 3D Дијамант Мозаик Везана Дома Слики A6254

Целосна Дијамант Везови Апстракт Цвет 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод 3D Дијамант Мозаик Везана Дома Слики

DEN 791.00
DEN 1582.08

Количина на стоки
Достапно


добредојдовте на
shanshiyoupin продавница
SHAN ШИ ЌЕ го PIN-от е одличен бренд кој се залага за брилијантен и висок квалитет на производот, имаме сопствена фабрика со животната средина целосно смола Дијамант,увоз висока прецизност Печатач ,моќен дизајн тим и по-продажба на тимот, Овој бренд на производи што се продаваат во повеќе од 50 земји и регионот,повеќето од клиентите, како тоа толку многу.
Нашата фабрика се фокусираше на дијамант paiting крстот sticth за 8 години , и добро корисничко искуство е нашата компанија извршување .хуманизирано дизајн , така што Уметност orginates од животот, но, поголеми од животот. дијамант paiting крстот sticth се појави во нашиот живот, изберете стил ви се допаѓа и да се направи тоа, ќе биде задоволство за долго време.
Бренд име : SHAN ШИ ЌЕ PIN
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
Дијамант type : Full Круг Дијамант
Дијаметарот на дијамант : 2.8 mm
Платно големина : 60 X40 CM 80 X55 CM 100 X70 CM
На големина на слика : 56 X36 CM 76 X51 CM 96 X66 CM
За shippment
Товарни : Бесплатен Превозот во светот (неколку земји не се вклучени), повеќето земји бесплатен превозот од Aliexpress stardard превозот.
Време на испорака : За 7-15 дена. Некоја земја може да го одложи 1-2 недели.
Ние брод стоката во рок од 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, 3, 4 ѕвезди, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За нас
Ние се и фабрика се наоѓа во Кина копното и еден од најголемите онлајн продавници во Кина. Нашата цел е да бидеме најголемата онлајн фабрика и продавница во светот во 3 години. Ние се стремиме да биде возбудлив и иновативни, нудејќи им на нашите клиенти најголемите и голем број на производот што го сакате.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Трговија со датотеки, или e-mail, и ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме што е можно побрзо. Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

Карактеристики на стоката

Големина:
Full 60X40cm, Full 80X55cm, Full 100X70cm
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
SHANSHIYOUPIN
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
Над 45
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
реден број:
A6254
Големина на слика:
56X36CM 76X51CM 96X66CM
Платно големина:
60X40CM 80X55CM 100X70CM
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Дијамант Тип:
Целосна Дијамант+AB Дијамант
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
колекции:
Недовршениот дијамант мозаик
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Тип:
DIY Дијамант Везови / Дијамант Сликарство /Дијамант Мозаик
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија/Хотелот/Ресторан/Лента
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат