.

.

New
Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,убава домашна

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,убава домашна

DEN 1178.88

Количина на стоки
Достапно


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, убава домашна
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 128 X143 бода
Бои : 47 бои
Производот број : cs388
Големина на слика : 29 X32 CM, 11 CT
23 X26 CM, 14 CT
Платно големина : 39 X42 CM, 11 CT
33 X36 CM, 14 CT
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График
5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина/page)

Карактеристики на стоката

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат