.

.

New
Жените 4 Бои Девојка Slik Порибување На Нозе Висока Трикотаж Хулахопки Pantyhose Секси Најлон Spandex Дама Транспарентен Тенки Женски Чорапи

Жените 4 Бои Девојка Slik Порибување На Нозе Висока Трикотаж Хулахопки Pantyhose Секси Најлон Spandex Дама

DEN 49.00
DEN 53.76

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики :
Жените транспарентен Хулахопки Pantyhose Боја Чорапи Нова Мода
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјали : најлон+spandex
Добра Еластичност, Мека, Трајни носат-отпор
многу удобно
Големина на : Слободен големина одговара за повеќето.
Спецификации :
Боја : боја на кожата ,Светло Кафена, Црна, Длабоко браун
Големина на : Слободен големина одговара за повеќето
Нето тежина : 23g
Пакет тежина : 33g
Пакување содржина :
1 x Pantyhose

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
0.84
Материјал:
Најлон
Дебелина:
Тенка
Бренд Име:
Jeseca
Тип На Објект:
Тесни
Пол:
Жените
Боја Стил:
Природна Боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат