.

.

New
Нови Пристигнување HX-S201 прирачник пече чевли Прирачник на вредноста, Дезинфекција и стерилизација обувки за нега на машина 220V 160-220W Топла

Нови Пристигнување HX-S201 прирачник пече чевли Прирачник на вредноста, Дезинфекција и стерилизација обувки

DEN 1479.00
DEN 1557.12

Количина на стоки
Достапно


Нови Пристигнување HX-S201 прирачник пече чевли Прирачник на вредноста, Дезинфекција и
стерилизација обувки за нега на машина 220 V 160-220 W Топла
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на
колет ,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува
Опис :
Име : HX-S201 прирачник пече чевли
Напон : 220 V
Моќност : 160-220 W
Максималното времетраење : 180 минути
По пакување големина : 32 * 25 * 15 CM
Тежина 3 KG
Јачина на звук : 2.4 KG

Карактеристики на стоката

Тип:
чевли фен
Бренд Име:
ZJMZYM
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
HX-S201
Моќност (W):
160-220W
Број На Производ:
G929
Име:
HX-S201 прирачник пече чевли
Напон:
220V
моќност:
160-220W
Максимална времето:
180 минути
Големина:
32 * 25 * 15CM
Тежина:
3KG
јачина:
2.4 kg
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат