.

.

New
RDEER 4pcs Прецизност Електроника Пинцети Анти-Пропадна Форцепс Нерѓосувачки Челик Шминка Поправка Мулти Рака Алатки

RDEER 4pcs Прецизност Електроника Пинцети Анти-Пропадна Форцепс Нерѓосувачки Челик Шминка Поправка Мулти Рака

DEN 237.00
DEN 464.64

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики : Употреба на високо-одделение од нерѓосувачки челик задебелување на материјали, висока цврстина, добра цврстина Површината со парична казна полирање sandblasting мет третман, не се одраз на светлината во Комбинација со повеќето најчесто користени четири видови на модели поддршка на составот, полно опремен се Применуваат за прецизно делови и употребата на собранието индустрија Пакет вклучуваат : 4pcs Пинцети


Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
ПРВО-1104
Примена:
Мулти Функционални
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Plier Стил:
Европски
Бренд Име:
Р'DEER
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Мулти функција пинцети
Должина:
112/113/117/120mm
Количина:
4pcs
ПОВРШИНА:
Мат Finnishing
Погоден за:
Грчевито држејќи се и монтажа на прецизност делови/шминка алатки додатоци
Состојба:
Бренд Нови
Тежина:
51g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 поставува
кодот:
500124502Y
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат