.

.

New
m20 turnbuckle, 304 од не ' рѓосувачки челик turnbuckle кука и кука , sus304 висок квалитет на челичното јаже фитинзи CC тип turnbuckles

m20 turnbuckle, 304 од не ' рѓосувачки челик turnbuckle кука и кука , sus304 висок квалитет на челичното јаже

DEN 1110.00
DEN 1387.20

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DX-Пазар
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M20
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат