.

.

New
8384 1.2 Еднаш е доволно пеперутка декорација писма дома декорација adesivo де parede ѕид налепница винил ѕид налепници

8384 1.2 Еднаш е доволно пеперутка декорација писма дома декорација adesivo де parede ѕид налепница винил ѕид

DEN 142.00
DEN 149.28

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте во Мојата Продавница!
Кога ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го секој
детали како што се боја, големина, количина, итн.
ликовите Пеперутка 2015 година НОВИ Спалната соба Дневна Соба Позадина Отстранлив Водоотпорен Винил декорација ѕид налепници дома декор
ѕидот налепници дома декор пеперутка ѕид налепници дома декор декорација пеперутка ѕид налепници дома декор
Оригиналната Големина : 39*57 CM

Карактеристики на стоката

Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
H08384B
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Оригинална Големина:
39*57CM
Ѕидот Налепници:
Се лепат на ѕидот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат