.

.

New
95*60*21mm црна калај кутија црна метална кутија со мат финиш бонбони пакување кутија мала кутија

95*60*21mm црна калај кутија црна метална кутија со мат финиш бонбони пакување кутија мала кутија

DEN 1872.00

Количина на стоки
Достапно


е,Ќе се направи исплата за прилагоди цена.

Карактеристики на стоката

Големина:
with hinge, without hinge
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Бренд Име:
Fr калај пакување
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Материјал:
Метал
Оптоварување:
100 кг
Техника:
matte
Метал Тип:
tinplate
Капацитет:
0.1197 L
Употреба:
нане,накит,подароци картичка,бонбони
Спецификација:
95x60x21mm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат