.

.

New
SBART 2MM Долго Neoprene Деца Сурфање Wetsuit Девојки и Момчиња Анти УВ Медуза Нуркањето Mergulho Целосна Wetsuits Нуркање Костум К

SBART 2MM Долго Neoprene Деца Сурфање Wetsuit Девојки и Момчиња Анти УВ Медуза Нуркањето Mergulho Целосна Wetsuits

DEN 2450.88

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте На Нашата Продавница !
(1) Видови : Wetsuit
(2) Точка вклучува : 1 buc Влажни Одговараат на
(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Капење , Пливање , Анти УВ , Анти Медуза , Upf50
(4) Материјал Состав : Neoprene 2 MM
(5) Боја : Сина, Жолта Црна, Сива Комбинација
(6) Процесирање На Нарачката Време : Обично Во 1-3 Дена , Брз Брод ! ! !

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
1059 деца
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Најлон,Neoprene
боја:
Сино / Жолта / Црна / Сива patckwork
Тип На Објект:
Влажни Одговара
Материјал:
2mm neoprene
Големина:
S / M / L / XL / XXL
Пол:
Деца / Девојки / Момчиња
Функција:
Долг Ракав / Назад Патент
Функција:
Анти-УВ / Анти-Медуза / Сонце Заштитни
погоден:
Сурфање / Пливање / Нуркање
Процесирање на нарачката време:
Обично потрае 1-3 работни дена
Клучни зборови:
neoprene wetsuit деца
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат