.

.

New
Случај За Huawei Чест 8 V8 5X 4X 5C 7i Покрие Флип СТП+TPU кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека Случај funda kimTHmall

Случај За Huawei Чест 8 V8 5X 4X 5C 7i Покрие Флип СТП+TPU кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека Случај

DEN 204.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!
Молиме Забележете :
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
______________________________________________________________________________________
Случај За Huawei Чест 8 V8 5 X 4 X 5 C 7i Покрие Флип СТП+TPU кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека Случај funda coque capa
[Size] : Мобилен Телефон Случај За Huawei Чест 8 V8 5 X 4 X 5 C 7i [Материјал] : Направен од Висок Квалитет На СТП+TPU кожа стојат носителот дизајн [Боја] : Црна,Hotpink,Розова,Црвена,Сива,Златна,Сива,Кафе,Кафеава,Небото Како На Слика Прикажана на Овој линк имаат многу различни модел на телефон!pls одберете го точниот одговара на вашиот модел на телефон!
Детали за производот >>>

Карактеристики на стоката

Материјал:
За Huawei Чест 4X, За Huawei Чест 4А -, За Huawei Чест 5X, За Huawei Honor5C, За Huawei Чест 8, За Huawei Чест V8, За Huawei Чест 7i
Големина:
For Huawei Honor 8 V8 5X 4X 5C 7i
Функција:
Потпирачот
дизајн:
Ткаеше,Бизнис
Карактеристики:
Флип СТП+TPU кожа Картичка Дрво стил Стојат носителот мека Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
kimTHmall
Тип:
Флип Случај
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат