.

.

New
Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Prestigio MultiPad VISCONTE 4U PMP1010 50pin

Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Prestigio MultiPad VISCONTE 4U PMP1010 50pin

DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно


Нови 10.1 инчен Digitizer Екран на Допир Панел стакло За Prestigio Multi Pad VISCONTE 4 U PMP1010 50pin Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За Prestigio Multi Pad VISCONTE 4 U PMP1010 ве Молиме да го вклучите таблета да се провери на иглички
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. Ние обезбеди гаранција за сите делови што се продава. Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена.

Карактеристики на стоката

Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Број На Модел На:
PMP1010
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За Prestigio
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат