.

.

New
Shockproof Тешки Хибрид Метал Анти Шок Тешки Оклопи Случај За Samsung Галакси S9 S8 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 5 4 Капак На Телефонот

Shockproof Тешки Хибрид Метал Анти Шок Тешки Оклопи Случај За Samsung Галакси S9 S8 Плус S7 S6 Работ Забелешка

DEN 612.00
DEN 815.52

Количина на стоки
Достапно


Забелешка : Бидејќи на различни светлина и компјутерски монитори,бојата може да биде малку поинаков како слики.
Производ Descri ptio n>>> Прскање на вода . Но може да не се целосно нурнати во вода
1. Нов Луксузен Несреќата Оклоп Случај
2. Fashional Кул Целосна Заштитни случај
3. Врвен Квалитет со Ниска Цена
4. Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings и шок.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред.
Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига!
Answer : ___________________________ Note : Note8, S9, S9 Плус, S8, S8 Плус, S7 Работ, е закривен екран
Случајот не содржи калено стакло

Карактеристики на стоката

Материјал:
S6 - со galss, S6 Работ - без стакло, S7 - со galss, S7 Работ - без стакло, S8 - без стакло, S8 Плус - без стакло, S9 - без стакло, S9 Плус - без стакло, Забелешка 4 - со galss, Забелешка 5 - со galss, Note 8 - без стакло
Бренд Име:
Lzcxi
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Забелешка 5,Galaxy Note4,Галакси S7,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7 Работ,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8,Галакси S9 Плус,Галакси S9
дизајн:
Спортски,Метален
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Луксузна Шок Оклоп Маскирна Метал Случај
Материјал:
Алуминиум + Силикони
боја:
6Color
Компатибилен со:
За Samsung Галакси S8 S9 Гној S7 S6 Работ Забелешка 8 5 4 случај
мешани цел:
Yes
Функција:
Заштитни случај за Samsung Галакси S9 S8 Плус S7 Работ S6 Забелешка 8 5 4
Број На Модел На:
Заштитни случај за Samsung Galaxy Note 8 5 4 S9 S7 S6
Модел Број 1:
Заштитна маска за Samsung Галакси S9 S6 S7 Забелешка 8 5 4
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат