.

.

New
2017 1pcs Одење Стапчиња Патна Торба Пешачење Пешачење Столбови за Носење Висок Квалитет Топла Продажба Црна Оксфорд Ткаенина

2017 1pcs Одење Стапчиња Патна Торба Пешачење Пешачење Столбови за Носење Висок Квалитет Топла Продажба Црна

DEN 72.00
DEN 84.48

Количина на стоки
Достапно


2017 Нови 1pcs Одење Стапчиња Патна Торба Пешачење Пешачење Столбови за Носење Висок Квалитет Топла Продажба Црна Оксфорд Ткаенина
1. Материјал : Црна Оксфорд ткаенина
2. Тежина : околу 35g
3. Големина (cm) : околу 11.5 * 70 cm / 4.53 * 27.56 во
4. Предности : Лесно да се задржи и да носат

Карактеристики на стоката

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
YYEDC
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат