.

.

New
50pcs/многу смола сини континуирано печурка куќа микс големина Украси Микро пејзаж Украси Креативни Дома Градинарство Декорации

50pcs/многу смола сини континуирано печурка куќа микс големина Украси Микро пејзаж Украси Креативни Дома Градинарство

DEN 730.00
DEN 768.00

Количина на стоки
Достапно


1 .Боја : исто како на слика
2. материјал : смола
3.големина : 25мм~27mm( artisanal мерења постои во 1mm да 2mm на грешка, 1in=25.4 mm, 1mm≈0.039 во )
4. Можете да изберете боја ви се допаѓа на слика,или ние брод случаен избор
5.Оригиналното место : Кина Копното
Answer : ___________________________ Note : 1. Бидејќи тоа е направено со рака, секој производ ќе биде малку различен од оној во слики. 2. Овој производ е ретро технологија, некои детали на порите во рамките на нормалниот знаци на нерамна процес се овозможува квалификувани категорија 3. Поради различните пакети, боја разлика на различни монитори, светлина или рачно изработени мерење, ќе има мала разлика во врска со големина или боја, но типот е иста и функционира не е нарушена. Се надевам дека ќе разбере. Ве молиме размислете внимателно, кога прави нарачка. Ви благодариме.
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
накит додатоци
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
4g
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Смола
Накит Наоди Тип:
Модел
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат