.

.

New
Прстен за Жените прстен Квадратен Бело Злато-Боја Круг рамен прстен круг Боја Циркон Ангажман Прстен Свадба Накит

Прстен за Жените прстен Квадратен Бело Злато-Боја Круг рамен прстен круг Боја Циркон Ангажман Прстен Свадба

DEN 148.32

Количина на стоки
Достапно


Големина:6.7.8.9
Материјал:Злато Позлатен
Пакување : Фланелен боксери накит кеси
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Ние се инсистира на висок квалитет на производите и брза испорака Продажбата на услугата : Почитувани купувачи наидат на проблеми во текот на процесот на купување, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате, ќе направиме обработка. Кога ќе го примите пакетот, не е проблем, можете да не контактирате, ве молиме да не ни даде лоша проценка. Во исто време ние со нетрпение очекуваме да вашата повратна информација и да ни помогне да се поправи недостатоците и да ги поттикне нашите јаки и да се продолжи да се обезбедат поквалитетни производи и услуги. Пакување и испорака : Ние ќе испратиме парцела испратени во рок од 48 часа (освен празници и посебните околности) .ќе ги користиме специјален големина картон пакети ќе го купи производот, колку што е можно да се осигура се избегне оштетување за време на транспортот. Ние ќе обезбедиме да го користат клиентите на одбраната логистички методи. Ние често се користи превозот канал : Сингапур Пост Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Ali Express Стандард на Превозот Што ќе се обезбеди целосна логистика за следење информации

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bbabydxudzhi
Поставување Тип:
Канал поставување
Површината Ширина:
11mm
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Број На Модел На:
000969
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Злато Позлатен
Функција:
убава
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат